iPhone 7-7 Plus Reset Atıyor Verilerimi Nasıl Kurtarabilirim?

iPhone veri kurtarma
iPhone Arızaları ve Veri Kurtarma Süreci
Ekim 13, 2018
iPhone 8’den veri kurtarma
iPhone 8-8 Plus Reset Atıyor Verilerimi Nasıl Kurtarabilirim
Haziran 21, 2019
Tümü
iPhone 7’den veri kurtarma

iPhone 7’den veri kurtarma

Apple tarafından 2016 yılında piyasaya sürülen iPhone 7 ve iPhone 7 Plus, oldukça iyi ve gelişmiş özelliklere sahiptir. Ancak bu telefonlar gelişmiş özelliklere sahip olsalar da, kullanıcılarına çeşitli sorunlar çıkarabilmektedir. Bu sorunlardan birisi de sürekli reset atma sorunudur. iPhone 7 reset atma sorununun birçok nedeni olabilir. Yine sorun yazılımsal ya da donanımsal bir problemden kaynaklanabilir. Sorunun donanımsal olma ihtimaline karşı cihaza herhangi bir müdahalede bulunulmaması büyük önem taşımaktadır. Aksi halde cihazda çok daha ciddi sorunlar oluşabilir ve içerisindeki veriler kurtarılamayabilir. iPhone 7 Plus reset atma sorunu yaşayan kullanıcıların en çok merak ettikleri konulardan birisi, cihaz içerisindeki verilerin nasıl kurtarılacağıdır. Peki, bu sorunu yaşayan kişilerin iPhone 7’den veri kurtarma için yapmaları gerekenler nelerdir?

iPhone 7’den veri kurtarma

iPhone 7’den veri kurtarma

Sürekli Reset Atan iPhone 7’den Veri Kurtarma İşlemleri

Sürekli reset atan iPhone 7 Plus cep telefonunuza müdahale etmeden önce sorunun kaynağının belirlenmesi büyük önem taşımaktadır. Bu doğrultuda ilk olarak bataryanızı yenilemeyi deneyebilirsiniz. Çünkü bataryanın eskimiş olması cihazınızın sürekli kapanıp açılmasına neden olabilir. Ancak bataryayı yenilemenize rağmen sorun ortadan kalmadıysa, iPhone 7’den veri kurtarma için cihazınızı fabrika ayarlarına sıfırlayın. Fabrika ayarlarına sıfırlamanız sorununun çözülmesi adına etkili olabilir.

iPhone 7 Plus’tan veri kurtarma için yukarıda bahsedilen yöntemleri deneyebilirsiniz. Ancak unutmamalısınız ki kendi başınıza yaptığınız her işlem veri kurtarma sürecinin sıkıntıya girmesine neden olabilir. Bu doğrultuda cihazınıza herhangi bir işlem uygulamadan yetkili bir iPhone servisi ile iletişime geçmeniz en ideal olanıdır. Siz de reset atan iPhone 7 cihazınızdaki resim ve video gibi verilerinizin güvenle kurtarılabilmesi için cihazınızı bize emanet edebilir, daha önce işlem görmemiş telefonunuzdaki verilerin kurtarılmasını sağlayabilirsiniz.

iPhone 7’den Veri Kurtarma İşlemi Ne Kadar Sürer?

Uzun süredir iPhone teknik servisi olarak hizmet veren firmamız, daha önce işlem görmemiş cihazlardaki verileri %99 başarı oranı ile kurtarmaktadır. Firmamıza iPhone 7’den veri kurtarma talebi ile göndereceğiniz cihazınızın işlemleri en kısa sürede tamamlanır. Ardından ise telefonun kargoya verilmesini takiben 7 ile 10 gün arasında telefonunuz elinize ulaşmış olur.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 
WhatsApp chat