iPhone 8-8 Plus Reset Atıyor Verilerimi Nasıl Kurtarabilirim

iPhone 7’den veri kurtarma
iPhone 7-7 Plus Reset Atıyor Verilerimi Nasıl Kurtarabilirim?
Haziran 19, 2019
iPhone 7 veri kurtarma
iPhone 7-7 Plus Veri Kurtarma
Haziran 22, 2019
Tümü
iPhone 8’den veri kurtarma

iPhone 8’den veri kurtarma

Reset atma sorunu, iPhone 8 ve iPhone 8 Plus cep telefonlarında zaman zaman karşılaşılan problemlerden birisidir. Bu problem nedeniyle cihaz bir konuşmanın ortasında ya da oyun oynarken kapanabilir ve yeniden başlayabilir. Bahsedilen bu durum, iPhone kullanıcıları için oldukça can sıkıcıdır. Ancak bu sorun çözümsüz değildir. Eğer iPhone 8 reset atma sorunu yazılımsal ise kullanıcılar tarafından kolaylıkla giderilebilmektedir. Ancak donanımsal bir sorun cihazın reset atmasına neden oluyorsa, bu durumda kendiniz herhangi bir müdahalede bulunmadan bir an önce iPhone teknik servisi ile iletişime geçmeniz, iPhone 8’den veri kurtarma süreci açısından da büyük önem taşımaktadır.

iPhone 8’den veri kurtarma

iPhone 8’den veri kurtarma

iPhone 8 reset atma sorunu yaşayan pek çok kullanıcıların endişe duydukları en önemli konulardan birisi, iPhone 8’den veri kurtarma olarak karşımıza çıkar. Peki, veri kurtarma için neler yapılmalıdır?

Reset Atan iPhone 8’den Veri Kurtarma

Reset atan iPhone 8 Plus’tan veri kurtarma için öncelikli olarak cihazın neden sürekli yeniden başladığı tespit edilmelidir. Çünkü sorun donanımsal ise yapacağınız herhangi bir yanlış müdahale daha olumsuz sonuçlar doğurabilir. Yine iPhone 8 cihazınızın bataryasının eskimiş olup olmadığından emin olmalısınız. Eğer batarya eskimiş ise, cihazın sürekli reset atma nedeni bu olabilir. Ancak sorun bataryayı değiştirmenize rağmen giderilmediyse bu durumda cihazınızı fabrika ayarlarına sıfırlamayı deneyebilirsiniz.

iPhone 8’den veri kurtarma için yukarıda bahsedilen yöntemleri deneyebilirsiniz. Çünkü bu yöntemler ile sorunun giderilmesini ve verilerinizin sorunsuz şekilde kurtarılmasını sağlayabilirsiniz. Ancak bu yöntemlerin veri kurtarma konusunda herhangi bir garantisi yoktur. Ayrıca yapacağınız her müdahale, daha sonraki süreçte verilerinizin kurtarılması adına sıkıntıya sokabilir.

iPhone 8’den veri kurtarma

iPhone 8’den veri kurtarma

Tüm bunların yanı sıra iPhone cihazınızdan veri kurtarmak için en ideal olanı herhangi bir müdahalede bulunmadan bir an önce işinde uzman bir iPhone teknik servisi ile iletişime geçmektir. Bu doğrultuda cihazınızdaki verileri silmediyseniz ya da cihazınızı formatlamadıysanız veri kurtarma için bizimle iletişime geçebilir, verilerinizin %99 başarılı olarak kurtarılmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca Türkiye’nin neresinde yaşıyor olursanız olun cihazınızı kargo ile bize gönderebilirsiniz. Veri kurtarma işlemlerinin bitmesinin ardından iPhone’unuz yine kargo yoluyla size teslim edilecektir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 
WhatsApp chat