iPhone 8-8 Plus Veri Kurtarma

iPhone 7 veri kurtarma
iPhone 7-7 Plus Veri Kurtarma
Haziran 22, 2019
Tümü
iPhone 8 veri kurtarma

iPhone 8 veri kurtarma

iPhone 8 ve 8 Plus cep telefonlarını kullanırken çeşitli sorunlar ile karşılaşılabilir. Bu sorunlar arasında cihazın su hasarı alması, düşerek kırılması, ezilmesi ya da sürekli reset atması gibi problemler yer almaktadır. Böyle durumlarda iPhone kullanıcılarını en çok endişelendiren sorunların başında ise cihazın içerisinde yer alan verilerin tamamen kaybolmasıdır. Oysa arızalanan iPhone’lardan veri kurtarma belli durumlarda mümkündür. Peki, iPhone 8 veri kurtarma için neler yapılabilir?

iPhone 8 veri kurtarma

iPhone 8 veri kurtarma

iPhone 8 Veri Kurtarma İçin Yapılması Gerekenler

iPhone kullanıcıları çoğu zaman cihazın arızalanması ihtimalini göz ardı ederek veri yedekleme işlemini gerçekleştirmezler. Ancak tüm cihazlarda olduğu gibi iPhone cep telefonları da zaman zaman arızalanarak veri kaybına neden olabilirler. Bu nedenle telefon içerisinde yer alan verilerin tamamı düzenli aralıklar ile bir hard diske ya da bulut sunucuya yedeklenmelidir. Böylece cihazınızın arızalanması durumunda iPhone 8 veri kurtarma adına endişe duymaz, istediğiniz dosyaya kısa süre içerisinde ulaşabilirsiniz.

Ancak yedekleme işlemi gerçekleştirilmediyse ve cihaz içerisindeki dosyalara herhangi bir arıza nedeniyle ulaşılamıyorsa, bu durumda vakit kaybetmeden bir iPhone teknik servisi ile iletişime geçmelisiniz. Ayrıca bu noktada önemli bir husus bulunmaktadır. Bu husus ise cihazınızdaki verileri silmemiş olmanızdır. Çünkü verileri silme ya da formatlama, iPhone 8 Plus veri kurtarma adına çıkmaza girilmesine neden olmaktadır.

iPhone 8 Veri Kurtarma ile Hangi Dosyalar Kurtarılabilir?

iPhone 8 cep telefonunuzdan verileri silmediyseniz pek çok türden dosyayı kurtarma şansınız bulunmaktadır. Bu doğrultuda iPhone 8 veri kurtarma işlemi sırasında kurtarılabilecek dosyalar ise şöyledir:

  • Ses dosyaları (ses kayıtları, müzik dosyaları, mp3’ler…)
  • Görsel dosyalar (png, jpg vb…)
  • Videolar ( mkv, mp4…)
  • Çalışma dosyaları ( .doc, .xls ve .doc gibi)
  • Sanal kitaplar (pdf formatında dosyalar)
iPhone 8 veri kurtarma

iPhone 8 veri kurtarma

Data olarak da ifade edilen ve çeşitli iPhone arızaları nedeniyle ulaşılamayan bu dosyalar, işinde uzman bir iPhone teknik servisi tarafından sağlıklı bir şekilde kurtarılabilir. Eğer siz de cihazında yer alan ve herhangi bir şekilde silmediğiniz verilerinizi kurtarmak için tecrübeli bir teknik servis arıyorsanız bizimle iletişime geçebilir, cihazınızda yer alan verilerin kısa süre içerisinde kurtarılmasını sağlayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 
WhatsApp chat