Merak Ettikleriniz

iPhone Veri Kurtarma işlemi hakkında merak ettikleriniz

Firmamız silinen veya formatlanan iPhone telefonlardan veri kurtarma işlemi yapmamaktadır.
Firmamızda açılmayan,kırılmış, suya düşmüş, bozulmuş, reset atan veya elmada donup kalan iPhone telefonlarınızdaki veriler kurtarılmaktadır.
1Hangi iPhone Modelleri için Veri Kurtarma işlemi Yapılmaktadır?
Tüm iPhone modellerindeki verileriniz kurtarılabilmektedir. iPhone 4, 4S, 5, 5C, 5S, 6, 6 Plus, 6S, 6S Plus, 7, 7 Plus
2iPhone Telefondan Veri Kurtarmak için Ne Gerekmektedir ?
iPhone telefonunuzun daha önce herhangi bir işlem görmemiş olması, veri kurtarma işleminin başarısını etkilemektedir. Teknik işlem görmemiş iPhone telefonlardan %99 oranında başarılı veri kurtarma işlemi yapılabilmektedir.
3iPhone Telefonlardan Hangi Tür Veriler Kurtarılabilmektedir.
Resim, Video, Belge, Telefon Defteri ve Önemli Dosyalarınız Kurtarılabilmektedir. Kaybettiğiniz tüm dosya türlerine son teknoloji ekipmanlarla erişerek kurtarma işlemini sağlamaktayız.
4Türkiye Geneli Hizmet Sağlıyor musunuz?
Tüm Türkiye geneli veri kurtarma işlemi yapmaktayız. Kargo ile gönderilen iPhone telefonlarınızdaki veriler kurtarıldıktan sonra size yeniden kargo yoluyla teslim edilmektedir.
5iPhone Veri Kurtarma İşlemi Kaç Gün Sürmektedir ?
iPhone telefonlarızdaki verilerin kurtarılma işlemi siz telefonunuzu kargolamanızı takip eden 7-10 gün içerisinde tamamlanmaktadır ve size teslim edilmektedir.
1iPhone telefonum suya düştü içindeki video resimleri kurtarabilir misiniz?
Suya düşmüş ve sıvı temas nedeniyle arızalanmış iPhone telefonlarınızdaki video yada resimlerinizin kurtarma işlemini yapmaktayız.
2iPhone telefonum suya düştü telefon rehberini kurtarabilir misiniz?
iPhone telefonunuz suya düşerek arızalandıysa ve telefon rehberiniz sizin için önemliyle, veri kurtarma merkezimiz bu konuda sizlere çözüm sunmaktadır. Suya düşmüş iPhone telefonlardan telefon rehberi kurtarmaktayız.
3iPhone telefonum düştü açılmıyor, içindeki tüm bilgileri kurtarabilir misiniz?
Düşme sonucu darbeden kaynaklı açılmayan iPhone telefonlarınızdaki resim, video, belge ve rehber kurtarma işlemlerinizi güvenle yapmaktayız.
4Bozuk ve çalışmayan iPhone telefonumdaki belgeleri kurtarabilir misiniz?
Telefonunuzun arızası ne olursa olsun, çalışmayan tüm iPhone telefonlarınızdaki belge ve diğer tüm dosyalarınızı kurtarmaktayız.
5Sürekli reset atan ve elmada kalan iPhone telefonumdaki verileri kurtarabilir misiniz?
iPhone Telefonunuz sürekli kendini resetliyorsa veya elma işaretinde donuyorsa hiç problem etmeyin. İçerisindeki tüm verilerinizi, resimlerinizi, videolarınızı ve belgelerinizi kurtarabilmekteyiz.

iPhone Veri Kurtarma İşlemleri için

 
WhatsApp chat